Калин Стоянов: Тепърва с автотехническа експертиза ще бъде изяснена скоростта, с която се е движил кортежът на Кирил Петков
© NOVA
Военна прокуратура е образувала досъдебно производство. Това каза пред журналисти вътрешният министър Калин Стоянов във връзка с вчерашната катастрофа с автомобил на НСО край Аксаково, предаде репортер на "Фокус"

"Тепърва с автотехническа експертиза ще бъде изяснена скоростта, с която се е движил кортежът на Кирил Петков. Четири години, след като е бил министър-председател, той има право да бъде охраняван от НСО", обясни Стоянов.

"Другият автомобил, не този на НСО, е отнел предимството. Това със сигурност знаем до момента", допълни вътрешният министър.



Още по темата: общо новини по темата: 38
11.06.2024 »
07.06.2024 »
26.05.2024 »
22.05.2024 »
22.05.2024 »
22.05.2024 »
предишна страница [ 1/7 ] следващата страница
https://www.varna24.bg/novini/Bylgaria/Kalin-Stoyanov-Tepurva-s-avtotehnicheska-ekspertiza-shte-bude-izyasnena-skorostta-s-koyato-se-e-dvizhil-kortezhut-na-Kiril-Petkov-2117841
Copyright © Varna24.bg. Всички права запазени.