Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Полицай е убит, а друг - ранен, при стрелба в Ню Джърси, заподозряно е 14-годишно момче
Автор: Екип Varna24.bg 08:45 / 09.03.2025Коментари ()457
©
14-годишно момче е обвинено в убийството на един полицай и раняването на друг в американския щат Ню Джърси, съобщава Fox News.

Убитият полицай – 25-годишният Джоузеф Азкона, е бил част от разследващия екип на полицията в Нюарк. Той се е опитвал да залови заподозрян за незаконно притежание на оръжия, когато е бил застрелян в автомобила си, съобщиха властите. 

Другият полицай, който е бил прострелян, е настанен в болница с наранявания, които не са животозастрашаващи.

Във връзка със стрелбата са арестувани петима души. Заподозреният тийнейджър, който все още не е публично идентифициран, е обвинен в убийство, опит за убийство и притежание на незаконни оръжия, каза прокурорът на окръг Есекс Теордор Стивънс. 

Той също е пострадал при стрелбата и е настанен в болница без опасност за живота.


https://www.varna24.bg/novini/mejdunarodni/Policai-e-ubit-a-drug-ranen-pri-strelba-v-Nyu-Dzhursi-zapodozryano-e-14-godishno-momche-2474974
Copyright © Varna24.bg. Всички права запазени.