Арогантен Тошко Йорданов брутално обиди колега

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (2)
12:44 / 15.06.2022
1479
Нов скандал в парламента. Депутатът от "Има такъв народ" Тошко Йорданов получи наказание, след като обиди колегата си Настимир Ананиев от "Продължаваме промяната". 

От трибуната на парламента Йорданов се обърна към председателя на НС Никола Минчев: "Допускате странно водене на това заседание. Оставихте политическия номад Настимир Ананиев, който в момента е във вашата партия, да говори за неща, които ще станат в бъдещето, което няма връзка със заседанието". 

И продължи: "Или е копринен, или е нефелен, или е с всичкия си. Та ако приемем, че той знае какво става в бъдещето и вие допускате да е в това заседание, моля ви да му позволите да каже числата от тотото, евентуално дали ще вали, колко ще дойде външният дълг. Просто човекът знае бъдещето. Позволете на този врачок да каже и други важни неща", заяви още Йорданов. 

За репликата "врачок" му бе наложено наказание "забележка“. По-рано от парламентарната трибуна Настимир Ананиев заяви, че ИТН се разпада и няма да влезе в следващия парламент.

Виж коментарите (2)

Още по темата (741):
04.09.2022 Слави Трифонов провокира с нестандартни клипове
10.08.2022 Ивайло Вълчев от ИТН: Ако е имало сценарий за падане на кабинета "Петков", не е бил написан от нас
10.08.2022 Крие ли имуществото си Слави Трифонов?
29.07.2022 ИТН ще се яви самостоятелно на предсрочните избори
29.07.2022 Готвят и жена за премиер на новия служебен кабинет, ето коя е тя
29.07.2022 Доц. Георги Кючуков във Варна: Цялата процедура по отстраняването на руските дипломати беше крещящ политически акт
Още новини от Национални новини:
Еврокомисарят по вътрешните работи към Борисов: Вие свършихте стр...
За първи път: Икономисти разкриват подробностите около финансиран...
Експерт: Стане ли това - хора ще ви звънят по вратите с договори!...
Преди да се случи промяната в пенсионния модел, ето колко плащаме...
Делян Добрев: България има потенциал да бъде първа на континента ...
Експерт: 25% от компаниите планират съкращения, но има около 250 ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).