Делото "Семерджиев" продължава: Разпитват нови свидетели 

Автор: Неда Узунколева
Коментари (0)
08:34 / 22.02.2024
1621
Гледат делото "Семерджиев" днес, след като то беше отложено преди месец. Причината за отлагането беше, защото почина бабата на една от жертвите. По закон покойната също се явява като частен обвинител и има необходимост от време за конституиране по делото на наследник. При днешното заседание ще бъде разпитана една от свидетелките, които защитата на Георги Семерджиев поиска.

Според адвокатите на обвиняемия тя, заедно с друга жена, искала да купи колата на Семерджиев и затова провела тест драйв във фаталната вечер.

Апелативните магистрати трябваше да чуят и заключението на ДНК експертизата, която да покаже дали 37-годишният мъж е шофирал джипа, предизвикал тежката катастрофа на столичния бул. "Черни връх" с две жертви.

Виж коментарите (0)

Още по темата (257):
15.04.2025 Адвокатът на Хариет, убита от колата на Георги Семерджиев: 95% от ПТП са по вина на водача
25.02.2025 Семерджиев: Не съм виждал Симона Радева след катастрофата 
25.02.2025 Георги Семерджиев застава пред съда по делото срещу бившата полицайка
Радева
31.01.2025 Адвокатът на Семерджиев иска връщане на делото на втора инстанция
28.11.2024 Продължава делото срещу бившата полицайка Симона Радева
19.11.2024 Майката на Симона Радева: Изглеждаше нормално. Видяла е катастрофата и е
спряла
Още новини от Национални новини:
"България отново изопачава фактите за Коридор 8": Скопие очаква С...
Ивайло Калфин: Българският лев е изключително слаб като валута
ПП-ДБ: Няма да участваме в гласуването на вота на недоверие утре
Кирил Петков отсече: Утре няма да гласуваме въобще. Няма да се въ...
Павела Митова: ИТН категорично стои зад подписаното коалиционно с...
Радостин Василев: Вотът на недоверие вече успява, ДПС-ДПС ще го п...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).