Хванаха пиян шофьор на турски ТИР, предложил 250 евро подкуп, за да не бъде проверяван

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
11:33 / 26.07.2022
1227
Турски шофьор на тежкотоварен автомобил е бил спрян на ГКПП "Капитан Андреево" заради шофиране в нетрезво състояние. Дрегерът е отчел 2,10 промила алкохол в кръвта. Мъжът отказал кръвна проба.

Непосредствено преди пробата за алкохол, водачът поставил в предния десен джоб на жилетката на служител от РУ Свиленград сумата от 250 евро, за да не бъде проверяван.

По случая е образувано досъдебно производство. Банкнотите, с които е предложен подкупа са предадени с протокол за доброволно предаване и са приложени към образуваното производство. Задържан за срок до 24 часа. Работа по случая продължава.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Боянка Корнажева: Липса на елементарна култура е причината за гро...
Меглена Плугчиева: Не бива водите, този критичен и стратегически ...
Тихомир Безлов: Вейповете се оказаха в една сива зона
Атанас Зафиров: От днес БСП е различна, председателят ще бъде пръ...
Бусът от катастрофата със загинали край Видин, е извършвал нелега...
Проф. Огнян Герджиков: Непрекъснато люшкане от една посока в друг...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).