Ива Дойчинова: Радиото е медия, която обединява и е много отговорна

Автор: Габриела Ганев
Коментари (0)
11:25 / 13.02.2023
1323
Радиото е голямата ми любов. Радиото обединява и е голяма отговорност. Бях на 21 години, когато за първи път прекрачих в него и с известни прекъсвания, то си остана част от живота ми. Радиото е една огромна емоция, която ме движи. Това каза в сутрешния блок "Добро утро, България" на "Фокус" програмният директор на "Фокус" и журналист с дългогодишен опит в радиото Ива Дойчинова.

По думите ѝ, когато светне червената лампичка "ON AIR", хората, които не виждаме – нашите слушатели, трябва да се чувстват приобщени и част от едно огромно дихание.

"Това медията, която обединява най-много общности, най-бързата и свободната. В своята бързина радиото е единствената медия, която може да бъде общодостъпна веднага и по тази причина трябва да бъде много отговорна. Човекът зад микрофона трябва да бъде много съпричастен и обективен", допълни Дойчинова.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Вилис Цуров: Технологично сме в крак с времето, но административн...
Археолози разкриха един от най-старите градове на Земята
Ад на магистрала "Тракия"!
Доц. Наталия Киселова: Скандал може да стане от най-малкото. Парт...
Премиерът Желязков: Над 2% са разходите за отбрана през тази годи...
Брендо получи над 10 г. затвор за престъпления по дела в три държ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).