Ивет Лалова стана изпълнителен директор във водеща компания за продукти за сън

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
12:27
371
Ивет Лалова стана изпълнителен директор "Сън" на един от водещите брандове за продукти за сън в Югоизточна Европа. На новата си позиция звездата ще популяризира влиянието на качествения сън върху здравето и продуктивността. Като част от екипа, Ивет ще участва в разработването на нови продуктови линии и иновативни решения за пълноценна почивка.

Първият работен ден на Ивет в компанията е на 14 март, когато отбелязваме Световния ден на съня.

“Прекарах 25 години на пистата и научих, че силата си личи на финала, но се изгражда с хиляди невидими стъпки преди него. Научих, че успехът се ражда в тишината - в часовете, когато тялото и умът се възстановяват, и точно затова реших да приема това ново предизвикателство и да стана част от екип, който разбира важността на съня и знае, че всяка нощ е тренировка за добро утро", каза Ивет Лалова.

“Над 250 000 души в региона поверяват съня и здравето си на водещата ни марка. Наша ключова отговорност е да оправдаем това доверие, като предоставяме актуални решения за сън и почивка, базирани на последните технологии на пазара и мнението на доказани експерти. Според проучванията ни над 70% от българите имат проблеми със съня и вярвам, че присъединяването на Ивет към нас ще ни даде възможност да помогнем на огромна част от тях", заяви изпълнителният директор на компанията Андрей Давчев.

Според проучване на съня на българите, съществува силна взаимовръзка между качеството на съня и здравословното, психичното и емоционалното ни състояние. Множество фактори влияят на съня, между които матракът и възглавницата, на които спим, храната и движението. Хората с проблемен сън се характеризират с по-лошо общо здраве и страдат от стрес, хронични болки и редица други неразположения по време и след сън. Българите, които не се оплакват от проблеми със съня, са с 50% по-удовлетворени от живота и близо 2 пъти по-оптимистични за бъдещето.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Финансов експерт: Спестяванията в банките се обезценяват
Бюджетът на ДОО мина на второ четене в Комисията по бюджет и фина...
Много собственици правят грешки, влагайки пари в подобрения, коит...
Конституционният съд реши: 16 депутати изпадат от парламента
Заплаща ли се таксата за болничен по време на бременност?
Борисов: Ще имаме още една партия в парламента. Ако имаме мнозинс...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).