Мустафа Карадайъ за износа на нефтени продукти: Поредната лъжа по адрес на ДПС от "кръга на лъжата"

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
11:02 / 24.11.2022
1332
Поредната лъжа по адрес на ДПС от "кръга на лъжата“. В публикацията на лъжците вчера в 19.06 часа твърдят, че сме подкрепяли износа на нефтени продукти въпреки европейския регламент и дерогацията за нас. Това каза на брифинг пред журналисти в Народното събрание лидерът на ДПС Мустафа Карадайъ, предаде репортер на Агенция "Фокус“.

"Ние от ДПС още по време на заседанието на Комисията по енергетика заявихме, че ще внесем законопроект по прилагането му и аз искам да ви го покажа, той вече има входящ номер в деловодството на НС и се казва Закон за контрол на прилагане на дерогациоята за закупуването, вноса или трансфера на суров нефт, превозван по море и на нефтопродукти с произход или изнесени от Русия“, допълни лидерът на ДПС.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Атанас Атанасов: Ще продължим да искаме оставката на Киселова, им...
Надежда Нейнски за визитата на Доналд Тръмп-младши: Имам предполо...
Синът на Доналд Тръмп идва в България заради голям форум на Nexo
Български професор: Като получиш много мутации на тази бактерия н...
Бай Наско - самотният инфлуенсър от Кашина
Български куфар стана престъпник в Япония


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).