Отново интензивен трафик към три съседни държави, ето кои са те

Автор: Петър Дучев
Коментари (0)
08:24 / 03.07.2024
1569
Отново интензивен трафик по някои от граничните ни пунктове. Към 6 часа тази сутрин от Главна дирекция "Гранична полиция" предупреждават за забавяне на преминаването в посока Румъния, Гърция и Сърбия. Гранична полиция уточняват, че става дума за тежкотоварния трафик, но не е ясно дали същата съдва няма да сполети и хората с лични автомобили.

Ето и подрогности от ГДГП:

Границата с Румъния:
 На ГКПП "Кардам" и ГКПП "Оряхово"  трафикът е интензивен на изход за товарни автомобили.

Границата с Гърция: Трафикът е интензивен на ГКПП "Кулата" на изход за товарни автомобили.

През граничните пунктове  "Маказа", "Златоград“ и "Ивайловград“ могат да преминават само леки коли и микробуси.

Границата с Република Сърбия: Трафикът е интензивен на ГКПП "Калотина" на изход за товарни автомобили и на вход за леки автомобили.

На ГКПП "Калотина" се извършват строително-монтажни дейности във връзка с договор за реконструкция и модернизация. Дейностите налагат временно стесняване на пътните платна и реорганизация на движението на преминаващите превозни средства. През празнчните дни пътуващите с леки автомобили следва да имат предвид, че временната организация на движението преди и в зоната на граничния пункт може да удължи времето за преминаване.

Границата с Република Северна Македония: Трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове.

Границата с Република Турция: Трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове.

Виж коментарите (0)

Още по темата (1092):
25.11.2024 Обсъждат нови чартърни полети до Варна
21.11.2024 Варна се представя на най-голямото туристическо изложение в Източна
Германия
19.11.2024 Скъпите хотели във Варна масово предпочитани от нашенци и чужденци
19.11.2024 Община Варна се представя на три международни туристически изложения през ноември
07.11.2024 Изпращаме 2024 година като най-горещата в световната история
13.10.2024 Диня и розови домати през октомври? Това е резултатът от горещото лято
Още новини от Национални новини:
Проф. Огнян Герджиков: Непрекъснато люшкане от една посока в друг...
Андрей Ковачев: Срещата между САЩ и Русия по въпросите за войната...
След фотофиниш: Атанас Зафиров е новият председател на БСП
Министър Георгиев: Азербайджан е надежден стратегически партньор ...
Meteo Bulgaria: Три дни нонстоп снеговалеж, ще натрупа 30 см
Вадят София от Югозападния регион – какво ще бъде новото районира...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).