Син на кмет от ГЕРБ нападна народен представител от "Възраждане"

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
16:51 / 24.01.2023
1763
Днес народният представител на "Възраждане" Стоян Таслаков е бил нападнат от сина на кмета на Панагюрище Иван Белишки, това съобщиха от партията за Varna24.bg. Таслаков е вторият народен представител на "Възраждане" и е бил многократно заплашван с убийство от Белишки. За това са били сезирани МВР и Прокуратурата, но към момента реални действия за задържането на Белишки не са реализирани.

"Дали върху него има политически чадър или безнаказаността, с която непрекъснато се сблъскваме в страната ни действа в негова полза, нека всеки сам си отговори", казват в заключение от "Възраждане".

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Атанас Атанасов: Ще продължим да искаме оставката на Киселова, им...
Надежда Нейнски за визитата на Доналд Тръмп-младши: Имам предполо...
Синът на Доналд Тръмп идва в България заради голям форум на Nexo
Български професор: Като получиш много мутации на тази бактерия н...
Бай Наско - самотният инфлуенсър от Кашина
Български куфар стана престъпник в Япония


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).