Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Анализи
Варна
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Бизнес
Други
Институции
Криминални
Общество
Снегът стигна до морето, родни плажове неузнаваеми
Автор: Екип Varna24.bg 08:21 / 19.02.2025Коментари (1)1512
Плажът на Слънчев бряг към 8.00 часа днес
Българското Черноморие осъмна със снежна покривка тази сутрин, предава Plovdiv24.bg. Сняг вали в момента както на север от Бургас, така и на юг. Температурите на въздуха край морето към 8,00 часа са отрицателни - от минус един до минус три градуса.

Днес времето в източната половина от страната ще остане облачно с валежи от сняг, в крайните югоизточни райони – от дъжд и сняг. Около обяд от север валежите ще започнат да спират, но в Югоизточна България все още на много места ще продължи да вали сняг. Над западната половина от страната облачността ще се разкъсва и намалява. Ще духа умерен, в източните райони и временно силен вятър от север-североизток и там ще има условия за виелици и навявания. Максималните температури ще бъдат предимно между минус 3° и 2°. 

Над планините преди обяд облачността ще е все още значителна. Сняг ще превалява в централните и източните дялове на Стара планина, в Източните Родопи и Странджа. След обяд над масивите в Западна България облачността ще се разкъса и намалее. Ще духа до умерен вятър от север-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около минус 4°, на 2000 метра - около минус 10°.

По Черноморието ще бъде облачно. Главно по южното крайбрежие ще има значителни валежи от сняг, в най-южната част – от дъжд и сняг. Ще продължи да духа умерен и временно силен вятър от север-североизток. Максималните температури ще бъдат между 0° и 4°. Температурата на морската вода е около 6°. Вълнението на морето ще бъде 3-4 бала.



Още по темата: общо новини по темата: 867
06.03.2025 »
05.03.2025 »
05.03.2025 »
05.03.2025 »
04.03.2025 »
04.03.2025 »
предишна страница [ 1/145 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...
0
 
 
В Бургас никога не слагат зимни гуми.Ако падне сняг спират си колите за 24 часа и снегът си отива.
Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.
ИЗПРАТИ НОВИНА
« Февруари 2025 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Виж още:
Актуални теми
Бюджет 2025
План за възстановяване и устойчивост на България
Парламентарни избори октомври 2024 г.
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
Грипна епидемия обхвана страната
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Варна и региона.
e-mail:
Анкета
Ако днес имаше местни избори във Варна?
Аз съм гласувал/а за кмета и отново бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета, но бих го подкрепил/а
Аз съм гласувал/а за кмета, но вече не бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета и отново не бих го подкрепил/а

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0888 53 26 24

novini@varna24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Варненци във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
Статистика: