Съдът решава дали да остави в ареста майката, обвинена за убийството на двете си деца във Вакарел

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (1)
08:12 / 04.02.2025
395
Съдът решава днес дали да остави в ареста майката, обвинена за убийството на двете си деца във Вакарел. Тя е имала намерение сама да се предаде на полицията. Това е разказала в самопризнанията си, научи bTV от свои източници.

По наша информация през последните дни жената е изпитвала тревожно състояние. Посещавала е и специалист. Само два дни преди убийството на децата е публикувала клип на такава тематика в социалните си мрежи.

Обвинената майка е направила пълни самопризнания.

Разследването продължава. До днес трябва да е готова психиатричната експертиза. Резултатите ще покажат дали майката може да носи отговорност за действията си.

Четиричленното семейство се преместило в България заради войната в Украйна. Първо отишли в Ахелой, където родителите работели, а децата са ходили на детска градина и училище. Живели под наем. 

Преместили се във Вакарел, където трябвало да останат временно. Кметът разказва, че за първи път видял майката в деня на убийството след ареста, когато се наложило да стане поемно лице.

Виж коментарите (1)

Още по темата (18):
04.02.2025 Ксения, която уби децата си, с една дума пред съда "справедливост"
04.02.2025 Доведоха окована в съда майката, убила жестоко двете си деца във
Вакарел
04.02.2025 Искат принудително настаняване в психиатрия на майката, убила жестоко двете си деца във Вакарел
04.02.2025 Окръжна прокуратура – София иска постоянен арест и настаняване за изследване в психиатрично заведение спрямо обвиняема за двойно убийство в с. Вакарел
04.02.2025 Ксения превъртяла заради пари
03.02.2025 Говори наемодателят на семейството, чиито деца бяха убити във Вакарел
Още новини от Национални новини:
Разкриха лаборатория за производство на вейпове с наркотични веще...
Утре студът се завръща с пълна сила, минусовите температури са га...
Силно земетресение и в Румъния, епицентърът е само на 200 км от Б...
Пламен Павлов: Пречките за съвместни чествания на годишнини между...
Росен Желязков: България е ангажирана да продължи своята всеобхва...
Министърът на туризма обсъди ключови теми за туристическия бранш ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).