Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Анализи
Варна
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Бизнес
Други
Институции
Криминални
Общество
Това видео потресе всички българи!
Автор: Георги Кирилов 16:32 / 22.01.2025Коментари (3)1460
©
Видео със скандални сцени на поругаване на българския национален флаг, потресе социалната мрежа, видя Burgas24.bg.

Мургавият индивид се поклаща с пиянски движения със знамето, вързано на кръста му. В един момент изрича "Да е*а мама им гяурска“ и започва чудене "къде да си го сложи (знамето)“, замисля се дали да не си избърше задните части с него. В крайна сметка най-удачно му се струва да си го пъхне в гащите и да заиграе кючек, като преди това си избърсва сополите с българския трибагреник.

"Танцьорът“ трябва да знае, че според чл.108, ал.2 от НК, който по какъвто и да е начин опетни герба, знамето или химна на Република България, или знамето или химна на Европейския съюз, се наказва с лишаване от свобода до две години или с глоба до три хиляди лева.









Зареждане! Моля, изчакайте ...
Aнонимен
на 23.01.2025 г.
0
 
 
Смятам че няма достатъчно наказания за тези лица и те си позволяват тези гадости.Всяко знаме е свещенно и никой не може да се гаври с него.
Aнонимен
на 22.01.2025 г.
0
 
 
А тези идиотчета които се завиват със знамето по площадите? Да не би да са нещо повече от това л...о? Защо няма и тях някой да ги дръпне и накаже? Българския трибагнерик,нашето национално знаме е светиня!!! Не е чаршав за завиване на идиоти. Истински БЪЛГАРИ са давали живота си за него и родината ни!
Aнонимен
на 22.01.2025 г.
0
 
 
А ще има ли кой да го накаже или само ще го предупредят?Тези гяури,на които се заканва,100% плащат осигуровки и данъци,за да има социални помощи за такива изроди като него.
Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.
ИЗПРАТИ НОВИНА
« Декември 2024 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Виж още:
Актуални теми
Природни стихии
51-ото Народно събрание
"Възраждане" нахлуха в сградата на Община Варна
В "Пирогов" спасиха живота на жена след инжектиране с ботокс
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Варна и региона.
e-mail:
Анкета
Как се справя Община Варна с овладяването на последиците от проливните дъждове?
Много добре
Добре, но можеше и по-добре
Не се справи
Пълна трагедия

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0888 53 26 24

novini@varna24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Варненци във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
Статистика: