Утре ще е слънчево, с температури до 19 градуса

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (1)
16:43 / 11.10.2014
1457
През нощта над по-голямата част от страната ще бъде ясно. Минималните температури, в повечето места, ще са между 6° и 11°. Утре сутринта на места в низините и котловините ще има мъгла или ниска слоеста облачност, но по-късно през деня над Западна България ще се установи слънчево време. Повече облачност ще се задържа над източната половина от страната, но ще бъде без валежи. Максималните температури ще са между 18° и 23°. В София - около 20°.

Атмосферното налягане слабо ще се понижи и ще се доближи до средното за месеца.

Над планините ще бъде предимно слънчево. Ще духа умерен, по високите части и силен северен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 15°, на 2000 метра - около 9°.

Над Черноморието ще има и слънчеви часове, но през по-голямата част от деня ще преобладава облачно време. Почти тихо. Максималните температури ще са 18° - 19°, близки до температурата на морската вода. Вълнението на морето ще е около 2 бала.


Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Кеворк Кеворкян: Може да се спретне един референдум за дупките в ...
Патриархът: Няма място за притеснение, че всички ще бъдат задълже...
Задържаха шофьорът, причинил смъртоносната катастрофа край Кюстен...
Наталия Киселова: ДПС на Доган си оставиха вратата отворена, мога...
За 28 медицински специалности у нас липсва медицински стандарт, с...
ВВС спешно търсят кръводарители за командир Антон Иванов


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).