ВСС търси прокурори

Автор: Илиана Пенова
Коментари (0)
14:51
220
Прокурорската колегия на Висшия съдебен съвет обяви 77 свободни длъжности "прокурор“ в 25 районни прокуратури.

30 от длъжностите "прокурор" са определени за заемане чрез конкурс за първоначално назначаване. В тази връзка Прокурорската колегия, обяви конкурс за първоначално назначаване и заемане на 30 свободни длъжности "прокурор“ в 18 районни прокуратури.

Длъжностите са разпределени по следния начин: шест длъжности в Районна прокуратура – Бургас, по три длъжности в районните прокуратури в Благоевград и Кюстендил, по две – в Софийска районна прокуратура и в районните прокуратури в Монтана и в Смолян, по една - в районните прокуратури във Враца, Пазарджик, Стара Загора, Кърджали, Велико Търново, Русе, Ловеч, Добрич, Шумен, Търговище, Силистра и Ямбол.

Решенията на Прокурорската колегия за обявяването на длъжностите "прокурор“ и на конкурса за тяхното заемане ще бъдат обнародвани в Държавен вестник, както и ще бъдат публикувани в един централен всекидневник и на интернет страницата на ВСС.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Назначени са шестима заместник-министри
Сметище за строителни отпадъци пламна край Харманли, замерват въз...
АПИ: От 6 февруари до юни месец се ограничава движението на тиров...
Уволниха дисциплинарно директора на театъра в Пазарджик
Хакерите не се спират – освен банките, атакуват и АБВ пощите
Рокади в НОИ, има освободени


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).