Втори ден издирват 77-годишна жена от Чепеларе

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
10:22 / 11.01.2023
1107
Втори ден няма и следа от изчезналата 77–годишна жена от Чепеларе, съобщава Нова телевизия. За последно Елена е посетила пощата в града във вторник около 10:00 часа,  впоследствие е забелязана в района на писта "Мечи Чал", а след това следите ѝ се губят, става ясно от съобщение на синът ѝ Христо Пасков в социалните мрежи.

Обявена е за национално издирване, а през вчерашният ден е имало и организирана акция по издирването й, но за съжаление е нямало резултат от нея. Издирването в тъмната част на денонощието е било прекратено, заради снеговалеж в района.

Според нейни близки, Елена има и здравословни проблеми. Днес отново ще се проведе издирвателна акция, в която ще се включат десетки доброволци и служители на министерството на вътрешните работи.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Атанас Атанасов: Ще продължим да искаме оставката на Киселова, им...
Надежда Нейнски за визитата на Доналд Тръмп-младши: Имам предполо...
Синът на Доналд Тръмп идва в България заради голям форум на Nexo
Български професор: Като получиш много мутации на тази бактерия н...
Бай Наско - самотният инфлуенсър от Кашина
Български куфар стана престъпник в Япония


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).