Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Анализи
Варна
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Бизнес
Други
Институции
Криминални
Общество
Заради пакетче бонбони: Посиниха окото на дете в училище
Автор: Екип Varna24.bg 12:25 / 23.12.2022Коментари (0)978
©
Седмокласничка се прибра вкъщи с посинено око заради пакетче бонбони, само седмица след като ученичката се мести в ново училище. Семейството на ученичката съвсем скоро се е завърнало от Англия. Случката се е разиграла в столичното 28-о училище в квартал "Красна поляна", предава NOVA.

"Бяхме в магазинчето в училището. Купих си желирани бонбони и един от неговите приятели ми взе бонбоните. Аз му казах: "Може ли да ми върнеш бонбоните?", той ми ги върна, а след това това момче започна да ме псува, да ми се дърпа, пита ме дали ще го пия", разказва потърпевшото момиче.

Попитал я знае ли майка й вечер колко "дърпа". Така приключил спорът в стола. Ученичката влязла в час, а след като свършили часовете, тръгнала да се прибира, а момчето, което е с година по-голямо от нея, я настигнало.

"Те бяха пет момчета – той и неговите приятели. Той започна да ми прави едно движение с глава, все едно ще ме удари. Слагаше си краката пред моите и искаше да ме спъне. След като излязохме навън, той започна да ме бута и да ми казва "Айде да те видим как се биеш", спомня си момичето. Ударил й шамар, дърпал й косата, след като паднали на земята. По думите на седмокласничката няколко пъти я ритнал в лицето. "След това си ударих главата в стълбите на входа", казва още тя.

Емилия Цанева е майка на битото момиче. Тя е притеснена именно заради удара в главата на дъщеря й. Казва, че предстои да извадят медицинско свидетелство. Говорила и с класната на дъщеря си. Поискала номера на родителите на момчето.

Директорът на училището обясни, че става въпрос за дете с по-буен нрав. На ученика предстои да му бъде направено последно предупреждения за изключване, а родителите му ще бъдат извикани на място.








Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Актуални теми
Първа лига, сезон 2024/2025
Катастрофи в Кюстендилско
Папа Франциск почина
Серия от трусове в Турция
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Варна и региона.
e-mail:
Анкета
Ако днес имаше местни избори във Варна?
Аз съм гласувал/а за кмета и отново бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета, но бих го подкрепил/а
Аз съм гласувал/а за кмета, но вече не бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета и отново не бих го подкрепил/а

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0888 53 26 24

novini@varna24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: