Зарязаха мигранти в аварийната лента на АМ "Тракия"!

Автор: Диана Бикова
Коментари (1)
10:08 / 30.07.2021
1432
21 нелегално пребиваващи чужденци на възраст от 18 до 30 години са заловени тази сутрин на АМ "Тракия" близо до разклона за село Стряма, научи Varna24.bg.

Мигрантите са били изоставени на магистралата. Част от тях са били в аварийната лента, останалите - в района на селото, уточни за медията ни и.д. директор на ОДМВР Пловдив ст. комисар Петър Тодоров.

Мигрантите са заявили, че са от Афганистан. Никой не говори български, контактът се осъществява чрез преводач. В момента са прибрани в Пловдив и се работи с тях. След приключване на беседите ще се прецени как да се процедира с нелегално пребиваващите и накъде ще бъдат насочени, уточни ст. комисар Тодоров.

Виж коментарите (1)

Още по темата (840):
10.03.2025 Анализатор: Може да се стигне до кървава война на религиозна основа в Сирия
22.01.2025 Франция издаде нова заповед за арест на Башар Асад
06.01.2025 Аналена Бербок "изчезна" от снимките с лидера на Сирия
02.01.2025 Башар Асад е бил отровен при опит за убийство в Москва?
23.12.2024 "Роза в пустинята" или "Първата дама на ада": Съпругата на Башар Асад е обвинена, че иска развод
11.12.2024 Вътрешният министър: Над 20 сирийски бежанци от лагерите в България искат да се върнат в Сирия
Още новини от Национални новини:
Вилис Цуров: Технологично сме в крак с времето, но административн...
Археолози разкриха един от най-старите градове на Земята
Ад на магистрала "Тракия"!
Доц. Наталия Киселова: Скандал може да стане от най-малкото. Парт...
Премиерът Желязков: Над 2% са разходите за отбрана през тази годи...
Брендо получи над 10 г. затвор за престъпления по дела в три държ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).