Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Анализи
Варна
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Други
Кино и филми
Културни
Личности
Музика
Кулинарни
23 години откакто са женени, а връзката им продължава се следи отблизо
Автор: Екип Varna24.bg 12:37 / 09.10.2023Коментари (0)1393
©
На 25 септември Катрин Зита-Джоунс и Майкъл Дъглас отпразнуваха двойния си рожден ден, а през следващия месец отново имат повод за празник, тъй като се навършват 23 години откакто са женени. Те са една от любимите холивудски двойки и дори и след цялото това време, в което са заедно, връзката им продължава се следи отблизо.

Покрай годишнината им обаче връщаме лентата назад, за да си припомним как започва романтичната им история, както и кои са другите по-любопитни факти за брака им.

Първата среща

Майкъл Дъглас остава впечатлен от Катрин Зита-Джоунс още през 1998 г., когато тя участва в "Маската на Зоро". Така той решава да отиде да я види на филмовия фестивал в Довил, Франция, докато там промотира собствения си филм "Перфектно убийство". Първата им среща всъщност е уредена по молба на актьора от агента му.

"Срещнахме се в бар и бях на сто процента джентълмен", разказва Майкъл Дъглас в интервю от 2016 г. Тогава той признава също, че по-късно по време на срещата им дори си е позволил да каже на Катрин, че именно той ще бъде баща на децата й.

Актрисата обаче не остава чак толкова впечатлена от него. Въпреки това той не се отказва. По-късно изпраща рози на снимачната площадка на следващия ѝ филм, а картичката към тях Катрин Зита-Джоунс признава, че пази и до днес.

Годежът

Явно оттогава нещата помежду им потръгват, тъй като е факт, че през 1999 г. вече са сгодени. Предложението за брак идва по време на новогодишно пътуване до дома на Майкъл Дъглъс в Аспен, Колорадо. Още на следващата година - през август 2000 г., се ражда първото им дете - синът им Дилън Майкъл, който едва на три месеца присъства на сватбата.

Бракът

През ноември 2000 г. Катрин Зита-Джоунс и Майкъл Дъглас сключват брак на пищна церемония в хотел New York Plaza. Сред гостите на събитието тогава са Брад Пит, Том Ханкс, Упи Голдбърг и Антъни Хопкинс. За специалния си ден Катрин Зита-Джоунс сменя две рокли - една на Christian Lacroix и една на David Emanuel.

И до днес, 23 години след като си казват "да", двамата актьори са все още заедно и по всички личи, все така влюбени. Пред списание WSJ Катрин Зита-Джоунс издава, че връзката им просъществува толкова дълго благодарение на моментите, в които се забавляват. В интервюто тя споделя още, че "постоянната любов и уважение", но и чувството за хумор, са ключови за един успешен брак.

Периодът на раздяла

Не винаги обаче съвместният им живот е вървял по мед и масло. Между 2013 и 2014 г. двамата минават през период на раздяла. Тогава те обявяват публично, че имат нужда да прекарат известно време отдалечени един от друг, за да преосмислят брака си.

По-късно, през 2015 г. Майкъл Дъглас разказва пред списание Event, че заедно с Катрин са преодолели този труден момент, благодарение на това, че и двамата действително са вложили усилия в това да подобрят взаимоотношенията си.

"Проблемът в нашия бизнес е, че всичко е толкова публично. Обичам Катрин толкова много, повече от всякога. И се надявам, че чувството е взаимно. Оправихме нещата - когато и двамата души искат да подобрят нещо и да го направят по-добро, могат. Но няма как да стане, ако идва само от единия човек", допълва актьорът.

В друго интервю, за The Telegraph през 2022 г., Катрин Зита-Джоунс пък споделя: "Невъзможно е да няма възходи и падения, когато живееш с един човек и се събуждаш с него всеки ден. Събуждам се с Майк от почти 25 години. Харесва ми да сме женени, но си е лудост, ако наистина се замисли човек."

За разликата във възрастта им

Това, което обаче никога не е било проблем в брака на актьорите, е разликата във възрастта им. А тя не е никак малка - цели 25 години. Миналата година пред The Telegraph Катрин Зита-Джоунс коментира, че никога не е усещала разликата в годините и изтъква, че важното в една връзка, са любовта и уважението. "Помня, че хората ми казваха: "Когато си на 50, е на 75." Но това е просто математика", допълва актрисата.

Децата

Катрин Зита-Джоунс и Майкъл Дъглас имат две деца - Дилън (22 г.) и Карис (20 г.). Актьорът обаче има и още един син на име Камерън, от предишния си брак с Диандра Лукър.

За първородното дете Дилън се знае, че миналата година завършва престижния университет "Браун", докато Карис обмисля да бъде модел. Тя вече дори се е появявала заедно с майка си в няколко списания. Общото между сина и дъщерята на актьорите, че и те като родителите си имат интерес да се реализират в киноиндустрията.

Тъй като и двете деца на Катрин Зита-Джоунс и Майкъл Дъглас са вече пораснали, двойката живее самостоятелно в дама си в Ню Йорк за внушителните 4.7 милиона долара. Въпреки това обаче, цялото семейство все така прекарва много време заедно и посещава официални събития. "Изключително благословена съм да имам и двамата в живота си", споделя актрисата преди време пред списание People.

Връзките им с предишни партньори

Преди да се ожени за Катрин Зита-Джоунс Майкъл Дъглас има един брак зад гърба си - с Диандра Лукър. С нея са заедно от 1978 до 1995 г. и имат син - Камерън.

За Катрин Зита-Джоунс пък бракът с Майкъл Дъглас е първи и единствен. Преди това обаче е била сгодена веднъж за шотландския актьор Ангъс Макфадиен. До сватба така и не се стига и след 15 месеца, през 1996 г. се разделят окончателно, пише Hello, цитиран от lifestyle.bg.



Още по темата: общо новини по темата: 6075
04.03.2025 »
22.01.2025 »
28.11.2024 »
31.10.2024 »
30.10.2024 »
23.10.2024 »
предишна страница [ 1/1013 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Актуални теми
Задържаха двама, причинили смърт на животни по особено жесток начин
Попълване на регулатори
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
България и Войната в Украйна
Парламентарни избори октомври 2024 г.
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Варна и региона.
e-mail:
Анкета
Ако днес имаше местни избори във Варна?
Аз съм гласувал/а за кмета и отново бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета, но бих го подкрепил/а
Аз съм гласувал/а за кмета, но вече не бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета и отново не бих го подкрепил/а

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0888 53 26 24

novini@varna24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: