Актьорът Джеръми Ренър е отново на крака след инцидента

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
11:41 / 27.03.2023
1342
Aктьорът Джеръми Ренър показа усилията, които полага, си за възстанови, след като беше прегазен от снегорин на 1 януари.

Ренър пусна видео, на което ходи по специална бягаща пътека. Звездата от филмите на Marvel разкри, че използва "40% от теглото си", за да ходи по високотехнологичното оборудване.

Ренър похвали пътеката, която има уникални характеристики, за да не се натоварва тялото му толкова, колкото при нормално ходене. "Все едно да имаш бастун“, каза той за използването на специалната бягаща пътека, която е предназначена да облекчава ефектите от упражнения с голямо натоварване, съобщава Телеграф.

Ренър претърпя инцидента близо до дома си на езерото Тахо, докато се опитваше да помогне на член на семейството, чието превозно средство беше заседнало в снега в първия ден от годината.

Този браузър не поддържа видео елемента.


Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Чудото на Ванга: Съживявала хора в клинична смърт
Този продукт е изключително подходящ за хора, които искат да отсл...
На тези места хората живеят най-дълго - ето защо
Тракийските думи в българския език, които използваме и днес
Гледаемостта на филма "Конклав" скочи с над 200% заради кончината...
5 хранителни вещества за хора над 50 години


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).