Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Анализи
Варна
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Други
Кино и филми
Културни
Личности
Музика
Кулинарни
Цитиридис качи снимки от болницата
Автор: Екип Varna24.bg 15:39 / 06.05.2024Коментари (0)4602
Николаос Цитиридис влезе в болница. За щастие съвсем за кратко и то за благородна клауза. Оказва се, че той е решил да дари не просто кръв, а извличане на кръвна плазма:

Искате ли да спасите човешки живот? А няколко? При това за 1 час от вашето време. И даже да вземете към 200 кинта? Давам ви топ оферта.

Болните от левкимия у нас, както и много онкоболни (включително дечица) имат нужда от преливане на тромбоцити. Не ви говоря за стандартното дарение на кръв, а за извличане на плазмата и тромбоцитите от кръвта. Процедурата е безболезнена и отнема около 60 минути.

Интересното е, че не губите почти никаква кръв, тъй като уредите са достатъчно модерни, за да извлекат нужните компоненти от кръвта и след това ви я връщат обратно. Днес дарих плазма и тромбоцити, с които още веднага пациентите, които имат нужда, ще бъдат лекувани. Ако се чувствате здрави, направете го. Министерството на здравеопазването плаща за тази процедура и си нямате представа колко важно е това за нуждаещите се.

Искам да благодаря на д-р Иван Йорданов от Центъра по трансфузионна хематология в София за възможността да помогна на непознат. Моля ви, направете го и вие. Един от вас да се вдигне, ще бъде голяма победа за живота. Весели празници, обичайте себе си и здравето си, грижете се за него и ще ви се върне по 100.



Още по темата: общо новини по темата: 6076
07.04.2025 »
04.03.2025 »
22.01.2025 »
28.11.2024 »
31.10.2024 »
30.10.2024 »
предишна страница [ 1/1013 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Актуални теми
Световна черна хроника
Хороскоп за деня
Великден 2025
Пожари 2025
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Варна и региона.
e-mail:
Анкета
Ако днес имаше местни избори във Варна?
Аз съм гласувал/а за кмета и отново бих го подкрепил/а (66) 27%
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета, но бих го подкрепил/а (19) 8%
Аз съм гласувал/а за кмета, но вече не бих го подкрепил/а (28) 12%
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета и отново не бих го подкрепил/а (129) 53%

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0888 53 26 24

novini@varna24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: