Дани Милев се примири, голяма промяна ще настъпи в семейството му

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
12:11 / 29.01.2023
5073
Дани Милев се е примирил с мисълта, че синът му ще търси късмета си отвъд океана. Младежът, който стана на 24 г., се готви за студентска бригада в САЩ, след която най-вероятно ще остане за постоянно там, пише "България Днес".

"Сава няма да се върне тук, защото мечтае от години да живее в Америка. Дано поне дъщеря ми Маги, след като завърши висше, да остане тук", каза Милев, чиято щерка живее с гаджето в кв. "Надежда".

Виж коментарите (0)

Още по темата (6921):
15.09.2024 Мира Добрева: Болестта ме отказа от егото ми, самотата убива хората
27.07.2024 Тихомир Георгиев, DJ Тишо: Най-голямото предизвикателство пред независимите изпълнители са представянето им в медиите и финансирането на собствените им продукти
17.05.2024 Тя е едно от "златните момичета" на Нешка Робева и е единствената двукратна носителка на световната купа по художествена гимнастика
06.05.2024 Родният хайлайф се скъса да си показва яйцата, Камелия - майстор на
агнешкото
23.04.2024 Певицата Валя с подробности за своята "Рана"
22.04.2024 Сериалът "Baby reindeer": Шокиращо искрено изследване на тормоза и
обсесията
Още новини от Любопитни новини:
Перфектните смутита за пречистване и освежаване на организма
Не всички пакетирани закуски са боклуци
Спират "Един за друг"?
Има ли думи в българския език без ударение?
Спасителни разкопки в Западния некропол на Хераклея Синтика разкр...
Диляна Грозданова живяла като принцеса във Франция, умира неочакв...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).