Две от участничките в "Ергенът" - Пресиана и Яна, са избягали от шоуто. Мацките изчезнали и никой не знаел къде са. Продуцентите се хванали за главите и започнали да ги търсят под дърво и камък. Част от екипа силно се притеснили какво е станало с момичета. Както се знае, шоуто се снима в Шри Ланка. В крайна сметка изчезналите ергенки са били намерени, но така и не става ясно къде точно са били и какво са правили.
Това твърдят в редица интернет форуми запознати с това как протича шоуто. И редовно пускат по някой т.нар. спойлер - преразказване на това, което ще се случи. Както е известно, новият сезон на "Ергенъ 4" се снима почти в реално време. Шоуто още продължава и финалът му е далеч. Още в началото се твърдеше, че инфлуенсърката Пресиана е една от първите изгонени, и това се оказа вярно.
"Момичетата в шоуто имат две къщи - една за сън и една за снимки. Двете (Пресиана и Яна) са изчезнали за един час и екипът се скъсал да ги търси", се твърди в спойлера.
Дали заради провинението си, или пък за друго - въпросните две девойки не получиха роза от единия ерген – Виктор, по време на последната церемония за раздаване на цветя. И напуснаха риалити формата.
"Няма да коментираме глупости. Както е видно, този сезон е тотално различен. Даже феновете коментират, че Мартин доказва, че няма сценарий в предаването", заявиха пред "България Днес" от Би Ти Ви по повод твърденията в интернет групите за изчезването на мацките от имението.
https://www.bgdnes.bg/shou/article/19960589В същото време съвсем скоро в шоуто ще се стигне до безпрецедентна ситуация.
За първи път девойка ще бъде изгонена след провинение. То било доста сериозно. Продукцията съобщава за действията на девойката. А ергените - Мартин и Виктор, взимат решението тя да напусне Шри Ланка моменталически.