Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Анализи
Варна
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Други
Кино и филми
Културни
Личности
Музика
Кулинарни
“Калиакра Рок фест” започва тази вечер в Каварна
Автор: Екип Varna24.bg 16:22 / 05.07.2008Коментари (0)1088
© radiotangra.com
"Калиакра Рок фест" започва тази вечер. На стадиона в Каварна ще видим световна премиера, опит за рекорд на Гинес и началото на световно турне. Групите вече пристигат, най-нетърпеливите фенове вече са край стадиона. Какво ще видят и чуят те през следващите три вечери, които безспорно ще станат най-силния рок фестивал, правен у нас.

На стадиона в Каварна тази вечер Менуър ще направят световна премиера на новия си сингъл „Да умреш с чест", част от албума им за 2009 година. А емблематичното парче „Короната и пръстенът" ще чуем в съпровод на симфоничния оркестър и хора на Софийската филхармония. Хедлайнерите на фестивала ще атакуват и рекордите на Гинес - Джоуи ди Майо и компания искат да подобрят рекорда за най-дълъг метъл-концерт.

Преди месец Джоуи ди Майо огласи и новата си мечта - да превърне Каварна в рок-столицата на света. Поне за следващите три дни това ще се случи. След кралете на метъла - Менуър, утре от Каварна ще започне световното си турне друга коронована особа. Кралят на шок-рока Алис Купър представя първо за нас „Дългото завръщане на паяка".

С него на сцената ще излязат Ерик Сингър, седял зад барабаните на Кис, Чък Гарик, свирил на баса с Рони Джейм Дио, Кери Кели и Джейсън Хук. Една от най-влиятелните траш-банди в света - Слейър, ще видим за пръв път у нас в понеделник. Американците, които вече имат и Грами, също започват световно турне. И в Каварна, и за тура им „Нечестивият алианс" ще ги подгряват шведите от Ин Флеймс, обявени от списание „Метъл хамър" за най-добра световна група.

Източник: БНТ








Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Актуални теми
Задържаха двама, причинили смърт на животни по особено жесток начин
Попълване на регулатори
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
България и Войната в Украйна
Парламентарни избори октомври 2024 г.
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Варна и региона.
e-mail:
Анкета
Ако днес имаше местни избори във Варна?
Аз съм гласувал/а за кмета и отново бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета, но бих го подкрепил/а
Аз съм гласувал/а за кмета, но вече не бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета и отново не бих го подкрепил/а

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0888 53 26 24

novini@varna24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: