Легендарният водещ на "Минута е много" търчи по промоции

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
18:10 / 04.03.2024
4268
Петър Иванов Вучков е български актьор и телевизионен водещ. Роденият във Варна Вучков е най-познат като водещ на предаванията по БНТ "Минута е много“ и "Няма време“. Той явно знае как да пазарува, така че да не зейват дупки в семейния му бюджет. 

Легендарният водещ на обичаното на "Минута е много" проучва внимателно цените на търговските вериги и чак когато открие изгоден хранителен продукт, пристъпва към покупката, пише "България Днес".

"В близост до дома ми има доста бакалии и преди да изляза сутрин на пазар, разглеждам брошурите им. Често се случва един и същ артикул да е с различна цена в отделните обекти. Винаги го взимам оттам, където е най-евтин", споделя 85-годишният актьор. 

Той допълни, че съпругата му Вихра вече се е възстановила след счупването на крака си.

Виж коментарите (0)

Още по темата (6077):
25.04.2025 Волен Пенев: Монтажът е един от най-важните аспекти на филмовия език
07.04.2025 Лечков - дядо за пример
04.03.2025 Галена прибира 1 милион лева
22.01.2025 Звезда от Hell's Kitchen пусна сватбени снимки с ревльото Виктор от "Биг Брадър"
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
31.10.2024 Звезда от "Клюкарката" ще става баща за първи път
Още новини от Любопитни новини:
Много студена сутрин ни очаква
Жълт код за природно явление е издаден за 8 области
Ето как се определя нашата карма
Ето какво любопитно откритие направи австралийски учен
Днес имен ден празнуват българи с интересни имена!
Ето какво време ни очаква днес


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).