Минус 19 градуса в два наши града тази сутрин

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
08:49 / 20.02.2025
1802
Кнежа и Драгоман са най-студените градове у нас към 8,00 часа днес. Това показа справка на Plovdiv24.bg в сайта на Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ).

Там са отчетени минус 19 градуса. В София e било минус 12, Пловдив - минус 4, Варна - минус 5, Бургас - минус 6, Благоевград - минус 10, Русе - минус 10, Плевен - минус 12, Видин - минус 10. 

Днес ще бъде предимно слънчево, но студено. Преди обяд в Дунавската равнина ще има намалена видимост и ниска слоеста облачност. Ще духа слаб вятър предимно от север-североизток. Максималните температури в повечето места ще бъдат между минус 5° и 0°, за София - около минус 3°. 

В планините ще бъде предимно слънчево, ветровито и студено. Ще духа умерен, по високите части - до силен вятър от север. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около минус 9°, на 2000 метра - около минус 12°.

По Черноморието ще бъде предимно слънчево, но студено. Ще духа слаб вятър от север-североизток. Максималните температури ще бъдат между минус 1° и 2°. Температурата на морската вода е 5°-6°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.

Виж коментарите (0)

Още по темата (905):
10.04.2025 "Череши, праскови и кайсии тази година няма да има!"
10.04.2025 Снегорини чистят пътя за Шипка!
10.04.2025 Снежна буря във Варна! На 10 април...
10.04.2025 Вижте какво се случва в Добричко по средата на април! Пълна аномалия!
10.04.2025 Паднали дървета, сняг и ураганен вятър в Разградско
10.04.2025 Сняг и гръмотевици на едно място в България!
Още новини от Любопитни новини:
Ани и Моро от "Невидено" представят етно-рок албума "Да опазиш Ср...
Ето какво време прогнозират синоптиците до Великден и началото на...
Велика сряда е! Почитаме покаянието и си спомняме за предателство...
Благодарение на киселото мляко, розите и спортът България е една ...
"Колкото по-силно, толкова по-добре": Защо птиците пеят най-много...
Васил Михайлов: Не искам повече да се снимам, причината е пропада...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).