На 34 с три деца и четвърто на хоризонта

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
09:30 / 10.06.2024
2614
Антоанета Пепелджийска, или по-позната в интернет пространството като Антоанет Пепе, празнува рожден ден в един от най-луксозните хотели в столицата. На 9 юни тя навърши 34 години.  

Ден преди рождения си ден, Антоанет Пепе или както по-близките й я наричат – Ети, сподели кратко видео за последния си ден на 33 години. Тя отбелязва, че е майка на 3 деца и е в 33 седмица от бременността си с бебе номер четири.

"Утре ставам на 34, а скоро и мъниците ще са + 1“, поясни тя в описанието на видеото, което публикува точно един ден преди рождения си ден.

Тя отбелязва празника на брънч със своите момичета. 

Припомняме, че Ети има три деца, чиито имена са Сиена, София и Матиас. Двете момиченца са от брака й във Финландия, а синът е от връзката й с Филип Стоянов-Филяка.

 В момента Антоанет живее с по-младия от нея Иво Карамански. През месец май той предложи брак на бременната Антоанет Пепе. Двамата очакват момиченце, което трябва да се роди в края на юли или началото на август, пише Ladyzone.

Виж коментарите (0)

Още по темата (6076):
07.04.2025 Лечков - дядо за пример
04.03.2025 Галена прибира 1 милион лева
22.01.2025 Звезда от Hell's Kitchen пусна сватбени снимки с ревльото Виктор от "Биг Брадър"
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
31.10.2024 Звезда от "Клюкарката" ще става баща за първи път
30.10.2024 Ето я годеницата на Виктор от "Биг брадър"
Още новини от Любопитни новини:
Изследване: Бета-глюканът в гъбите намалява риска от грип
Лекар: Този зеленчук е един от най-полезните за сърцето
Почина актьорът Пламен Сираков
Защо тъмната енергия е толкова трудна за обяснение
Бракът като предпоставка за деменция
4 състояния, по-болезнени от раждане


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).