Откриват фотоизложба в Културния дом на глухите

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
11:59 / 02.04.2009
1213
В понеделник ще бъде открита изложба в Културния център на глухите. Центърът за социална рехабилитация и интеграция на хора с увреден слух е открит в края на 2008 година по Социалната програма на община Варна. Това е единственият център за глухите в целия регион. В него с финансовата подкрепа на общината 40 души с увреден слух имат възможност да ползват социални услуги, които развиват техния творчески потенциал и повишават социалната им активност.

На 6-ти април Центъра за социална рехабилитация и интеграция на хора с увреден слух разтваря врати за първата си публична изява, която представя резултатите от арт терапията на групата по фотография. Плод на тази дейност е първата фотоизложба, която ще бъде открита във фоайето на Културния дом на глухите.


Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Един от най-близките приятели на Желю Желев: Двамата живеехме зае...
Анастасия Бачорски с трогателен жест към любим мъж, но не е Дание...
Родена е днес преди 103 години, българите я обожават, но не я поз...
Мира Добрева: Неизбежно е
Николета Лозанова е бременна с трето?
Омразата към Антоанет Пепе: На теб не трябва да ти работят яйчниц...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).