Счупиха първия закупен iPhone 6

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (7)
10:02 / 20.09.2014
1584
Еуфорията около новата придобивка на новия модел смартфон iPhone 6 доведе до краткия живот на техниката само секунди след като беше купен. Всичко това се случи на живо пред камерата на журналист, пише Gottabemobile.

Първият продаден смартфон на Apple беше в Австралия и ще остане в историята като първият счупен iPhone 6. Купувачът младежът Джак първи имал възможността да си купи телефона, но около цялата еуфория и желанието му да отвори кутията, той го изтърва на земята по време на интервюто пред журналисти.

Разбира се, след като го вдига от земята, Джак казва, че всичко е наред, но не е ясно дали се опитва да успокои тълпата или себе си, докато упорито се съсредоточава в начупения екран. Вижте какво се случва във видеото:


Виж коментарите (7)
Още новини от Любопитни новини:
Чудото на Ванга: Съживявала хора в клинична смърт
Този продукт е изключително подходящ за хора, които искат да отсл...
На тези места хората живеят най-дълго - ето защо
Тракийските думи в българския език, които използваме и днес
Гледаемостта на филма "Конклав" скочи с над 200% заради кончината...
5 хранителни вещества за хора над 50 години


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).