Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Анализи
Варна
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Други
Кино и филми
Културни
Личности
Музика
Кулинарни
Туроператор: Дните около 3-ти март ще останат основно за вътрешен туризъм, клиентите се пазят за Великденските празници
Автор: Илиана Пенова 17:05 / 27.02.2025Коментари (0)541
©
Българите обичат да пътуват и се възползват наистина от всяка възможност, която им се предоставя, но все пак около 3 март почивните дни са само 3 и според мен те ще останат за вътрешен туризъм и за посещение на граничните ни държави: Гърция, Сърбия, Румъния или пак Турция. Това каза пред "Фокус" Владислав Атанасов, управител на OK Air Services, български туроператор и представител на сръбския национален превозвач Air Serbia за България. 

"Истината е, че при нас не се регистрира някакъв повишен интерес специално към 3-ти март. Според мен клиентите пазят силите си за Великденските празници, които тази година се падат между 18 и 24 април и особено за майските, където е много лесно да се направи почивка от 1 до 6 май или дори до 11 май с много малко дни, които да се вземат като отпуска или почивка", заявява туроператотът.

"По това време вече има и дестинации, които стават за море и според мен като знам афинитета на българина към морето, по-скоро това ще бъдат дните, в които очакваме по-голямо търсене. За 3 март не сме забелязали нещо специално", добавя той.



Още по темата: общо новини по темата: 7
28.02.2025 »
28.02.2025 »
28.02.2025 »
27.02.2025 »
26.02.2025 »
26.02.2025 »
предишна страница [ 1/2 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Актуални теми
Хороскоп за деня
Войната в Украйна
Парламентарни избори октомври 2024 г.
Бюджет 2025
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Варна и региона.
e-mail:
Анкета
Ако днес имаше местни избори във Варна?
Аз съм гласувал/а за кмета и отново бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета, но бих го подкрепил/а
Аз съм гласувал/а за кмета, но вече не бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета и отново не бих го подкрепил/а

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0888 53 26 24

novini@varna24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: