Юксел Кадриев стана обект на злобни шеги в ефир

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
12:25 / 23.12.2022
1236
Колегите на новинаря Юксел Кадриев го взеха на подбив съвсем изненадващо.

Шегата за Шегата за сексуалната ориентация на Кадриев бе изстреляна в ефира на bTV преди дни от спортния журналист Петър Бакърджиев, който често се майтапи солено с колегите си.

Повод за майтапа с Кадриев стана излъчено видео, в което мъж свири на пиано под водата, оборудван с предпазен костюм. Дни по-рано Юксел Кадриев публикува видео в платформата Youtube, в което изпълнява кавър версия на всеизвестната коледна песен Let It Snow ("Нека вали сняг“), докато свири на пиано.

"Юксел Кадриев може също да се снима под вода. Доколкото знам е планинар, броди из планината“, обади се Петър Бакърджиев. Водещият Златимир Йочев тихо предположи, че "Юксел събира гъби“, но колегата му се направи, че не го е чул и с широка усмивка попита цели 3 пъти: "Съчки ли събира Юксел в планината?“, правейки препратка към известната песен на Деян Неделчев – Икебаната, която е неофициален химн на родните хомосексуалисти.

За момент грубата шега на Бакърджиев с Юксел, стъписа и Златимир Йочев и синоптика Борислав Лазаров. Само няколко секунди по-късно и двамата прихнаха да се смеят, заразени от смеха на Бакърджиев.

За да спасят положението, операторите веднага пуснаха друг клип от видеообмена, а Боби Лазаров побърза да замаже гаврата с Юксел Кадриев с пожелание към всички "тик-токъри, ютубъри и инфлуенсъри“.

За никого не е тайна, че преди няколко години новинарят от Би Ти Ви преживя тежък развод със съпругата си Бонка Георгиева, която обяви, че се разделя с него, тъй като го заловила с мъж в леглото. Скандалите между бившите съпрузи стигнаха и до съдебна зала, а през 2012 г. Бонка беше задържана за кратко в полицията по жалба на тв говорителя, който се притеснявал, че оперната певица иска да го убие, припомня "Уикенд". Впоследствие двамата се помириха в името на дъщеря си Габи, но оттогава темата за сексуалната ориентация на Юксел Кадриев е болезнена и изнервяща за популярния новинар.

Що се отнася до спортния журналист Петър Бакърджиев, то той често си прави груби и необмислени шеги в ефира на bTV с колегите си. Преди година той забърка синоптичката Натали Трифонова в интимна интрига с репортера Денислав Борисов. Без много да му мисли, Бакърджиев разказа как докато идвал на работа рано сутринта, видял Денислав Борисов да слиза от джипа на Натали.

Засегната от разказаната в ефир история, Натали Трифонова потърси обяснение от Бакърджиев: "Ти си голям интригант! Постоянно искаш нещо пред зрителите да ме изложиш. Не може нашите истории да ги плямпаш така в ефира“, скара се блондинката на спортния журналист.

Няколко месеца по-късно заподозреният в тайна връзка с Натали, Денислав Борисов напусна медията.

Виж коментарите (0)

Още по темата (6921):
15.09.2024 Мира Добрева: Болестта ме отказа от егото ми, самотата убива хората
27.07.2024 Тихомир Георгиев, DJ Тишо: Най-голямото предизвикателство пред независимите изпълнители са представянето им в медиите и финансирането на собствените им продукти
17.05.2024 Тя е едно от "златните момичета" на Нешка Робева и е единствената двукратна носителка на световната купа по художествена гимнастика
06.05.2024 Родният хайлайф се скъса да си показва яйцата, Камелия - майстор на
агнешкото
23.04.2024 Певицата Валя с подробности за своята "Рана"
22.04.2024 Сериалът "Baby reindeer": Шокиращо искрено изследване на тормоза и
обсесията
Още новини от Любопитни новини:
Как оцетът може да ни помогне в пролетното почистване у дома
Никола Ангелов е Войводата с таксито
Део: Ако не беше зависимостта ми към наркотиците, тези пари можех...
Натали Трифонова ще роди момченце
Как се пере и как се суши пухено яке?
Телесната температура: Кога 37°C е проблем и кога не? Истината, к...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).