Медведев "анонсира" трилър с участието на Тръмп и Байдън

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
15:25 / 25.08.2023
1176
Заместник-председателят на Съвета за сигурност на Руската федерация Дмитрий Медведев  "обяви" в социалната мрежа X ( Twitter) излизането на трилъра "Затворници срещу зомбита", като публикува снимка на Доналд Тръмп и снимка на настоящия американски президент Джо Байдън като зомби, пише РИА Новости.

"Затворници срещу зомбита. Новият трилър е точно зад ъгъла!", написа Медведев.

Към поста той приложи затворническа снимка на Тръмп и снимка на Байдън като на зомби.

На 24 август Тръмп пристигна в затвора в Джорджия, където срещу него се води четвърто наказателно дело за опит да манипулира изхода от президентските избори през 2020 г. Тръмп е заснет в ареста, като така наречената му "снимка" е разпространена от шерифската служба на окръг Фултън.

Той прекара около половин час в ареста и е освободен срещу предварително договорена гаранция от 200 000 долара (365 181 лева).

Виж коментарите (0)

Още по темата (4619):
12.03.2025 "Путин не ме уважава ли?": Тръмп се подигра с Washington Post, след като репортер му зададе въпрос за войната
12.03.2025 Евродепутатите: Бъдещето на Украйна е в ЕС, Русия трябва да плати за огромните щети
08.03.2025 Знамение или не: Падна кръст от купола на храм в Киево-Печерската лавра
07.03.2025 Тръмп заплаши Русия със "сериозни санкции и мита", докато не бъде договорено прекратяване на огъня
07.03.2025 Министърът на финансите на САЩ: Зеленски трябва да признае, че гаранциите за сигурност на Украйна ще бъдат предоставени от Европа
05.03.2025 Макрон: Европа не може да живее от "дивидентите" на мира - Русия е основна заплаха
Още новини от Международни новини:
Македония: Работи се интензивно за решаване на спора с България
Стрелба на летището в Чикаго, има ранен
Прокуратурата на БиХ нареди ареста на Додик, премиера Стевандич и...
Росен Желязков: България приветства споразумението за прекратяван...
Земетресение с магнитуд 5,6 разлюля Бразилия 
Фон дер Лайен: На Путин не може да се вярва, той може само да бъд...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).