Мъж заплашил с убийство кмета на Димитровград 

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
11:50 / 26.07.2024
1810
Мъж на 50 г., заплашвал кмета на Димитровград с убийство. Той е задържан от полицията. Това съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Хасково.

В четвъртък във връзка с подадена жалба от кмета на града Иво Димов, домът на отправящия закани мъж е посетен от полицейските служители. 

Когато видял служителите, мъжът насочил към тях арбалет и започнал да хвърля камъни по служебния автомобил. След това се заключил в къщата си и отказал да я напусне. На място са изпратени допълнителни екипи за подкрепление, които отцепили района на къщата.

След проведени разговори с органите на реда, мъжът се предал.

Работата по образуваното досъдебно производство продължава, допълват от полицията.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Дори не можете да си представите какви гадости извадиха от морето...
Погребението на папа Франциск: Световните лидери се присъединят к...
Регионалният министър назначи нов директор на Агенцията по геодез...
Кметът Баненски: Питейната вода в Банско отговаря на всички норма...
Меле на пътя Бургас – Варна с много пострадали
Зам.-кметът на Ямбол: Отговорност за техническата изправност носи...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).