Девойка не уцелила завоя до Катедралата заради пороя

Автор: Пламена Николова
Коментари (9)
13:14 / 07.06.2019
13360
Младо момиче зад волана е авторът на катастрофата, при която лъскав автомобил се заби в подлеза до Катедралата, научи Varna24.bg.

Нейна приятелка сподели, че дамата е загубила контрол над автомобила при маневра от бул. "Мария Луиза" към бул. "Владислав" заради пороя, но за щастие няма пострадали при инцидента.  

Малко по-късно специализиран автомобил помогна на младата шофьорка да вдигне пострадалото возило от местопроизшествието. 

Катастрофата затрудни за известно време движението в кръстовището, а нетърпеливи шофьори изразиха с клаксони недоволството си от факта, че трябва да преминат бавно и с повишено внимание през проблемния участък.

Този браузър не поддържа видео елемента.


Виж коментарите (9)
Още новини от Новини от Варна:
Венци Мицов е паднал от сцената по време на концерт във Варна
Компания за недвижими имоти: Жилищата във Варна са поскъпнали със...
Във Варна се борят за живота на мъж, пострадал при взрив на газов...
Варна е парализирана от строителен хаос! Нарушенията са големи, и...
Велобиблиотеката във Варна започва на 15 април
Криминално проявен проби дупка в стената на магазин във Варна и и...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).