Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Анализи
Варна
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Общество
Бизнес
Криминални
Институции
Други
Читателски
Днес ли е "Ден Х" за Варна?
Автор: Екип Varna24.bg 08:13 / 27.02.2025Коментари (4)2261
©
Членове и симпатизанти на партия "Възраждане“ ще изпълнят днес зала "Пленарна“ на Община Варна, в която ще се проведе заседание на местния парламент. Това се очаква, ако те изпълнят призива на председателя на политическата формация Костадин Костадинов, който ги призова за това на 3 февруари.

Припомняме, че тогава представители на партията влязоха в сградата на Общината и се стигна до панаири.

В края на деня Костадинов призова всички варненци, които искат да си върнат града да посетят сесията на Общинския съвет на 27 февруари, на която на кмета и администрацията му ще се наложи да отговарят на въпроси, свързани с розовия фашизъм, който искат да въведат в Морската столица.

Това е поредната акция на "Възраждане“ след протестите в София – първо пред Представителство на Европейската комисия в България на "Раковски“ 124 преди дни и вчера пред Народното събрание в столицата.



Още по темата: общо новини по темата: 12
27.02.2025 »
05.02.2025 »
05.02.2025 »
04.02.2025 »
03.02.2025 »
03.02.2025 »
предишна страница [ 1/2 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...
Aнонимен
на 27.02.2025 г.
0
 
 
Коце! Ковро! Така ти казва цяла Варна. Предизвиквам те! Ако си мъж ела и се покажи пред варненската общественост. Ние ще ти покажем пътя към някоя клоака в родният ти град Добрич. Там ти е мястото. Ако не дойдеш, ще приемем че си пухльо и нямаш топки да се покажеш от скривалището си. Коце за сапун!
Aнонимен
на 27.02.2025 г.
0
 
 
Г-н Кмете, вие имате куража да понесе те и тези извращения , ако се случат. Има общинска полиция. Трябва да изпълни задълженията си, за да работи заседанието. Ако хулиганите от В...е вилнеят на заседанието, излизайте!
Aнонимен
на 27.02.2025 г.
0
 
 
Какъв розов фашизъм ви гони, копейки? Розовият фашист е в Кремъл - нежен, неуверен в мъжествеността си и подъл комплексар, който докара народа си до мизерия, въпреки, че има неограничени природни богатства (но пък шепа олигарски станаха милиардери). На снимката доста криминални елементи. Единия цървулан искаше кмет да става и като не стана реши да влиза с взлом в кметския кабинет. Русофил = български национален предател!
Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.
ИЗПРАТИ НОВИНА
« Март 2025 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Виж още:
Актуални теми
Кабинетът "Желязков"
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
Ферарио Спасов загина в тежка катастрофа
Смърт след арест за кражба в Казанлък
Колективната отбрана на Европа
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Варна и региона.
e-mail:
Анкета
Ако днес имаше местни избори във Варна?
Аз съм гласувал/а за кмета и отново бих го подкрепил/а (32) 27%
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета, но бих го подкрепил/а (8) 7%
Аз съм гласувал/а за кмета, но вече не бих го подкрепил/а (17) 14%
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета и отново не бих го подкрепил/а (62) 52%

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0888 53 26 24

novini@varna24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Варненци във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
Статистика: