Ето кои райони на Варна ще бъдат обработени срещу кърлежи днес

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
09:51 / 10.04.2023
1012
Продължава пролетната дезакаризация на тревните площи на територията на община Варна. Днес по план трябва да бъдат обработени парковете в кварталите "Младост" и "Възраждане" във Варна, съобщиха от Община Варна за Varna24.bg. 

До края на месеца ще бъдат третирани в дворовете на всички учебни заведения и детски градини в морската столица. По възможност, това ще става по време на пролетната ваканция на учениците, като екипите ще информират директора или друго отговорно лице преди началото на предстоящото третиране.

Използваните биоциди са предназначени за битова употреба, микрокапсулирани, с ниска токсичност. Третираните площи ще се обозначават с предупредителни табели

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Градушка удари Варна, части от града са под вода
Кметът Благомир Коцев се включи в кампанията "Аз вярвам и помагам...
Велопоход за информираност за хемофилията във Варна
Благотворителна акция във Варна днес
Необичаен проблем тресе Варна
Важно! Промени в движението във Варна през уикенда!


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).