Офицери от ВМС на България участваха в международна конференция

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
12:04 / 23.05.2024
1546
В периода 21-23 май 2024 г. във Фарнбъроу, Обединеното Кралство Великобритания и Северна Ирландия се проведе ежегодната конференция “Combined Naval Event 2024". В нея взеха участие повече от 2000 души от над 70 страни, представители както на военноморските им сили, така и на отбранителната индустрия.  Основният акцент на конференцията беше поставен върху развитието на военноморските сили и новите технологии, свързани с тяхното използване.

В събитието участва и изнесе брифинг капитан I ранг Петър Димитров, заместник-началник на Щаба на ВМС по операциите, съобщиха от пресслужбата на българския военноморски флот.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Проблем: Затварят улици във Варна днес
Във Варна започва обработка на кестенови дървета
"Възраждане" с жест към възрастните хора във Варна
Градушка удари Варна, части от града са под вода
Кметът Благомир Коцев се включи в кампанията "Аз вярвам и помагам...
Велопоход за информираност за хемофилията във Варна


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).