Представят във Варна проект между България, Румъния и Италия

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
10:37 / 31.03.2009
1235
Днес от 16.30 часа в заседателната зала на Областна администрация - Варна, ще бъде представен проект «Създаване на мрежа за подкрепа на малки и средни предприятия в България и Румъния в сектора на високите технологии, чрез малките и средни предприятия от Регион Лигурия», по който Областна администрация - Варна е партньор.

Проектът стартира на 1 март 2009 година и включва партньори от Италия, Румъния и България, подбрани така, че да бъдат представители на публичната администрация, неправителствения сектор и индустриалните асоциации на трите страни. Бенефициенти са високотехнологични МСП от двата целеви региона по проекта - Североизточния район (България) и Регион Констанца (Румъния).

Проектът се финансира от италианското правителство и е в резултат на подписано споразумение за партньорство между Област Варна и Регион Лигурия през 2004 година. На представянето ще присъстват и представители на другите две страни партньори - Италия и Румъния.


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Ето къде няма да има ток във Варненско утре
Варненци протестираха в защита на Морската градина
Слънцето се скрива утре, но температурите остават високи във Варн...
След 20 години в чакане, жители на варненското село Долище решиха...
Инфекционист: Вървим към пика на грипа!
Ето какво време ни очаква днес във Варна


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).