Спряха шофьор край Варна, освен кьоркютук, се оказа и надрусан

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
10:23 / 24.02.2025
1251
Полицаи край Варна попаднаха на уникален индивид. Шофьорът, спрян за проверка, се оказа без книжка, кьоркютук, че и надрусан.

Вчера в град Дългопол 22-годишният водач е проверен. Той се оказа неправоспособен водач, а проверките с дръгтест 5000 и алкотест дрегер са установили, че същият управлява МПС след употреба амфетамин и на 2,29 промила алкохол в издишаният от водача въздух. Колата, която шофирал, не била негова собственост.

Образувано е досъдебно производство. Случаят е докладван на дежурен прокурор. Предстои повдигане на обвинение.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Компания за недвижими имоти: Жилищата във Варна са поскъпнали със...
Във Варна се борят за живота на мъж, пострадал при взрив на газов...
Варна е парализирана от строителен хаос! Нарушенията са големи, и...
Велобиблиотеката във Варна започва на 15 април
Криминално проявен проби дупка в стената на магазин във Варна и и...
Младеж открадна колбаси от цех в Бенковски 


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).