Стартира ремонтът на тротоарите на бул. "Владислав Варненчик"

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
08:45 / 28.05.2014
1465
Днес стартира ремонтът на тротоарите на бул. "Владислав Варненчик". Ще бъде подменена частта от Пощата до градинката зад Окръжния съд. Това заяви кметът на Варна Иван Портних.

Припомняме, че вчера започна преасфалтиране на подхода за крайбрежната алея на Варна. Ремонтът включва отсечката от кръговото кръстовище на "Почивка" до края на Станчовата алея.

Ремонтните дейности трябва да приключат до 15.06.2014 г., като общата стойност на проекта възлиза на 208 хил.лв.

Освен преасфалтирането на отсечката, ще бъде изграден и подход към локалното платно, успоредно на бул. "Княз Борис I", който ще осигури достъп до прилежащите имоти.


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Проблем: Затварят улици във Варна днес
Във Варна започва обработка на кестенови дървета
"Възраждане" с жест към възрастните хора във Варна
Градушка удари Варна, части от града са под вода
Кметът Благомир Коцев се включи в кампанията "Аз вярвам и помагам...
Велопоход за информираност за хемофилията във Варна


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).