Варна, Талин и Лил ще си сътрудничат в сферата на образованието

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
16:47 / 01.10.2014
1230
Възможностите на електронното управление на образователния процес и международната практика при въвеждането му ще бъдат дискутирани от над 50 специалисти във Варна. Това ще стане по време на 14-ото издание на Националната конференция с международно участие "Хуманизъм и прагматизъм в образованието на XXI век" на тема "Информационни и комуникационни технологии в образователния процес". Форумът е организиран от отдел "Образование" на дирекция "Образование, младежки дейности и спорт" на Община Варна и ще се проведе на 2-ри и 3-ти октомври 2014 г.

Конференцията ще предостави условия за открит диалог и споделяне на различни гледни точки и позиции, както и реална възможност варненската образователна система да се сравни с утвърдените европейски образователни практики в тази област.

Ще бъде изготвен проект на меморандум за сътрудничество между градовете Варна, Талин и Лил в сферата на образованието.


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Градушка удари Варна, части от града са под вода
Кметът Благомир Коцев се включи в кампанията "Аз вярвам и помагам...
Велопоход за информираност за хемофилията във Варна
Благотворителна акция във Варна днес
Необичаен проблем тресе Варна
Важно! Промени в движението във Варна през уикенда!


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).