Във Варна се борят за живота на мъж, пострадал при взрив на газова бутилка

Автор: Иван Сотиров
Коментари (0)
09:29 / 14.04.2025
1002
Бургазлията, който пострада при взрив на газова бутилка, е транспортиран до ВМА - Варна за лечение с изгаряне от втора степен. 56-годишният мъж е с опасност за живота вследствие на вдишаните газове.

Както Burgas24.bg съобщи в петък около 14.30 часа във Второ Районно управление - Бургас бе получено съобщение за възпламенена газова бутилка в апартамент, разположен в бл. 68 в ж.к. "Славейков“, обитаван от бургазлията. От инцидента мъжът е получил видими следи от обгаряне по ръцете и лицето, но бил контактен и в общо добро състояние. По негови данни пожарът е възникнал, докато се опитвал да запали малка туристическа газова бутилка.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Компания за недвижими имоти: Жилищата във Варна са поскъпнали със...
Варна е парализирана от строителен хаос! Нарушенията са големи, и...
Велобиблиотеката във Варна започва на 15 април
Криминално проявен проби дупка в стената на магазин във Варна и и...
Младеж открадна колбаси от цех в Бенковски 
Стотици варненци напълниха църквите на връх Цветница


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).