Всички новини за: 08 юли 2024 г. « 07.07.2024 | 09.07.2024 »
21:05 / 08.07.2024
Американецът Тейлър Фриц се класира за четвъртфиналите на Откритото първенство на Великобритания по тенис при мъжете - "Уимбълд... цялата новина

18:47 / 08.07.2024
Лекоатлетката Ярослава Магучих, която вчера впечатли целия спортен свят, ... цялата новина

18:09 / 08.07.2024
Българската изгряваща звезда в автомобилните спортове Никола Цолов се изкачи до 8-а позиция във временното класиране при пилоти... цялата новина

16:04 / 08.07.2024
Заместник-кметът Илия Коев участва в награждаването на победителите в Европейското първенство по плажен хандбал за юноши и девойки до 16 години.... цялата новина

12:39 / 08.07.2024
Новото издание на международната бойна галавечер SENSHI 22 беше истински спектакъл на изненадите. Тежки двубои, с много обрати и наелектризиращи... цялата новина

11:56 / 08.07.2024
Селекцията на Николай Николов - Майката при 17-годишните влиза в битка за шампионския трофей във ватерпола. Дуелите за златото са идната събота ... цялата новина

09:30 / 08.07.2024
Състезателят на ПСК "Черно море" Максим Манолов спечели сребърен медал в дисциплината 100 м бруст на европейското за юноши и девойки в Литва. Ли... цялата новина

08:12 / 08.07.2024
Многократната медалистка от световни и европейски първенства по борба Мими Христова беше едва третият гост в "Неформално с Георги Петков... цялата новина

08:08 / 08.07.2024
Световната федерация по тенис излезе с прочувствен пост относно контузията, която получи Григор Димитров на осминафиналите на О... цялата новина

08:05 / 08.07.2024
Трима тенисисти са с възможност да влязат в "Топ 10" след Откритото първенство на Великобритания по тенис при мъжете - "Уимбълдън", видя... цялата новина