Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Анализи
Варна
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Други
Кино и филми
Културни
Личности
Музика
Кулинарни
Георги Костадинов, който разплака Иван Лечев: Животът ми се преобрази
Автор: Екип Varna24.bg 12:31 / 05.11.2021Коментари (0)1772
©
"Усещам невероятна любов и положително отношение на хората към мен. Не съм го очаквал и бях много изненадан. Раздадох се на 100% и пях от сърце, а хората връщат тази любов обратно, което е прекрасно."

Това сподели пред "България Днес" един от най-емблематичните участници в "Гласът на България" Георги Костадинов. 35-годишният таксиметров шофьор от Добрич спечели любовта на жури, публика и зрители с изключително емоционални изпълнения.

Миналата неделя той се изправи в директен вокален двубой с друг талантлив претендент за победата от отбора на Иван Лечев - Борис Христов. Легендарният китарист на ФСБ се просълзи след силния мъжки двубой и направи труден избор напред към нокаутите да продължи Борис.

Това даде възможност на Галена и Любо Киров да откраднат Георги. И двамата почти едновременно натиснаха червения бутон, което се случва изключително рядко. Тогава Костадинов избра Галена за свой треньор, а тя го награди със силна прегръдка и посланието вече никога да не работи като таксиметров шофьор, а занапред да се занимава само с музика.

"Съгласен съм с Галена, но бъдещето ще покаже. Човек не трябва да си прави планове в живота, за да не се разочарова. Ще дам всичко от себе си в нокаутите, за да продължа напред", сподели още Георги, който е благодарен както на екипа на предаването, така и на всички членове на журито.

"С таксиметровата професия имаш възможност да бъдеш свободен, когато си пожелаеш, и да работиш също когато искаш. За да се случат нещата с "Гласът на България", професията ми го позволява. Защото трябва да науча песните, да бъда на репетиции, да съм мобилен. Имам възможност да съм гъвкав и да избирам кога да работя. Другата причина е, че 95% от работата на музикантите спадна. Реално човек трябва да се препитава по някакъв начин и съм благодарен, че имам професия, която мога да упражнявам по всяко едно време", казва още пред вестника Георги, който мечтае всички да бъдем здрави и хората да изграждат повече мостове помежду си, а не да ги изгарят в тези смутни времена.



Още по темата: общо новини по темата: 3610
04.10.2022 »
24.09.2022 »
21.09.2022 »
18.07.2022 »
16.07.2022 »
16.07.2022 »
предишна страница [ 1/602 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Актуални теми
Папа Франциск почина
Природни стихии
Първа лига, сезон 2024/2025
Световна черна хроника
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Варна и региона.
e-mail:
Анкета
Ако днес имаше местни избори във Варна?
Аз съм гласувал/а за кмета и отново бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета, но бих го подкрепил/а
Аз съм гласувал/а за кмета, но вече не бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета и отново не бих го подкрепил/а

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0888 53 26 24

novini@varna24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: