Още една секси дама се настани при Лудогорец в Турция, шефовете вдигнаха ръце

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
09:14 / 27.01.2022
5371
"Лудогорец“ отново кара баровска зимна подготовка в Белек край Анталия, но луксът не може да реши най-големия проблем на шефовете. В хотел "Риксос“ се е настанила и сексапилната миска Татяна Мирошина.

Тя нашумя като посланик на Русия за славянските народи по време на Евро 2020. И странно как се впи в "Лудогорец“, като от миналото лято насам не спира да се мотае в екип на шампионите.

Никой обаче не е очаквал Мирошина да дойде посред зима на лагера в Белек. Миската побърза да си пусне две снимки на закуска и пред басейна, където е по оскъден бански, въпреки че температурите дори край Анталия не надхвърлят 14 градуса. За капак Татяна се отбеляза от хотела, в случай че някой случаин може да пропусне къде точно се намира.

Според запознати Мирошина е пленила не една и две от звездите на "орлите“, с което накарала шефовете да вдигнат отдавна ръце. Те обаче ококорили очи, когато миската се настанила преди седмица в 5-звездния хотел на "Лудогорец“ край Анталия. Българите няма как да изгонят Танчето, тъй като е гост като всички останали и си плаща скъпа стая.

Драмата обаче е пълна заради друг любовен сюжет. От известно време Мирошина е забелязвана в компанията на национала Иван Турицов. Той пък се готви с основния конкурент за титлата "ЦСКА-София“ на стотина километра в курорта Алания, пише "Галерия“. "Да си ходи при Турицов, тук ще ни подпали чергата“, недоволствали Ангел Петричев и компания.


Виж коментарите (0)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:
Вчера: 8
Днес: 0


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).