Илко Пиргов не се има за герой
Автор: Екип Varna24.bg 21:59 / 01.03.2010Коментари (16)927
© Михаил Дечев
Пиргов в момента, в който спасява дузпата
Вратарят на Черно море Варна Илко Пиргов сподели впечатленията си от победата над Черноморец с 2:0. Стражът отрази дузпа на Маркес в 39-ата минута, с което запази преднината от един гол на своя тим, а само 6  минути по-късно Адемар удвои резултата.

"Не съм герой. Аз за това съм на вратата, за да помагам с каквото мога. Щастлив съм от победата. Вярно е, че допускаме малко попадения на "Тича", но това се дължи на целия отбор. Най-важното е да продължаваме с победите", коментира стражът пред камерите на РИНГ БГ.

-1

абе тези двамата-сирака и попаи са или плебеи или болни мозъци!!!!! просто не мога да ги разбера.
0

Не, просто си свърши отлично работата.
+1

Аз съм много доволен от играта на И.Пиргов за мача му с Черноморец Бс.Като цяло мисля че Карамфил и по-добър вратар от него.Ако не беше се контузил миналата година в Мездра мисля че щеше да си е титуляр.Браво на Пиргов.
-1

в 4.море постоянно суживяват мъртъвци,верно 4е не беше зле в ма4а но като цяло е зле,и тои като оня ивайло на някой 4овек.ако внимателно го следите 6те видите колко е добър.дане говорим 4е само тука го изтърпяха,от цска,и там в румъния бързо го разкриха.и как да има вратар от школата като изобшто никой неим обръшта внимание.последния от школата е недел4о на когото онуй подобие на 4овек вуцата му провали кариерата.и пиргов и карамфил немогат дасе сравняват с него.дане говорим 4е ако недел4о несе беше махнал от добружа,карамфил изобшто няма6е да е тук,бе6е му твърда резерва там,и нямаше да пипне ръка.