Ники Станчев с дежурен гол за Бяла

Коментари (4)
09:00 / 02.03.2010
877
Дежурният си гол за „Черноморец“ (Бяла) при домакинската победа с 3:2 над „Рапид“ (Дивдядово) реализира Николай Станчев. 42-годишният халф направи 3:0, завършвайки страхотна комбинация. Другите две попадения бяха дело на Николай Ненков-Касата и завърналият се след операция Петър Велинов. Любопитно е, че двата гола паднаха след 90-ата мин. „Накрая се отпуснахме, но и това го има във футбола. Иначе съм доволен от играта ни през второто полувреме, след като направихме корекции на почивката“, заяви за „Народно дело“ наставникът на беленци Красимир Зафиров.