Спортните новини: Днес (1) | Вчера (0)
Баскетболистите загубиха от Левски, ще играят за трето място
Автор: Екип Varna24.bg 20:16 / 12.03.2010Коментари (9)567
© Ole-bg.com
Баскетболистите на ”Черно море” загубиха със 76:95 (13:27, 15:20, 22:27, 21:16) от ”Левски” в полуфинала от турнира за Купата на България срещу ”Левски”. Варненци загубиха първата четвъртина с 13:27, на полувремето резултатъ бе 28:47. През третата и четвъртата част на терена играха само момчетата от школата - Тихомир Желев, Васил Кьосев, Александър Янев, Константин Колев, Симеон Илиев и Николай Колев, както и босненеца Игор Бакович. С тях на терена резултатът през второто полувреме бе равен - 48:48.
В този мач моряците показаха много слаба стрелба от фауловете - едва 21 реализирани от 38 опита. От тройката пък вкараните опити бяха 5 от 20. За варненци най-резултатен бе Александър Янев, който направи дабъл дабъл - 16 точки и 10 борби. Симеон Илиев добави 12 , а Васил Кьосев - 10. Тихомир Желев пък остана на една точка от дабъл дабъл - 9 точки и 10 асистенции.
Утре варненци играят в 17 ч. за третото място със Балкан.

Източник: Александър Дечев, Народно дело

0

И отново единственият отбор, който падна като бита круша бе нашият.
Горд член на "Глас народен", начело със Светльо Хиподилски! Бивши комунисти няма! Б(*П, ГЕйРБ, ДуПеСе и Атака - в Батака! Време е за промяна!