Тодор Попов: Явно такива са ни възможностите

Коментари (1)
15:14 / 30.03.2010
917
Треньорът на „Спартак“ Тодор Попов прие философски класическата загуба с 0:3 от „Брестник“. „Вече се уверих окончателно, че толкова са възможностите на отбора. Пуснахме нови момчета, но и с тях не се получава. Няма как да вкараме гол, след като не създаваме положения“, каза за „Народно дело“ Попов. Той призна, че до почивката се държали, но през второто полувреме пуснали два бързи гола след колективни грешки и това ги пречупило.
Вчера „соколите“ почиваха, а днес тренират от 17 часа. За съботното домакинство с „Добруджа“ в състава ще се завърнат изтърпелият наказанието си Венцислав Маринов и възстановените Илчо Илчев и Виктор Драголов. Според Попов контузията в коляното на Васил Боев, заради която е сменен принудително в неделния мач, също ще отшуми.