Двата варненски тима губят на водна топка в София
Автор: Екип Varna24.bg 12:15 / 17.04.2010Коментари (0)561
© Ole-bg.com
Черно море 1948 има изключително важен мач със Славия тази вечер
Със загуби започнаха участието си в първия турнир от финалната четворка двата отбора по водна топка от Варна. Черно море 1948 бе надигран с 12:11 от ЦСКА в мач, изпълнен със зрелищни обрати. Двата тима водиха с по три гола разлика в различни периоди от срещата, но в крайна сметка успехът бе за "армейците" от столицата. Дръзки-Дражев пък падна с 13:5 от Славия. Любопитното е, че двата съперника влязоха в последната четвъртина при резултат 5:5, но след две контри на домакините, довели до 7:5, варненци се обезвериха и допуснаха убедителното поражение.
Тази вечер са мачовете Черно море 1948 - Славия и ЦСКА - Дръзки-Дражев, а утре сутринта турнирът завършва с две дербита - софийско и варненско. Първият тур на финалната четворка се провежда в София, а от 14 до 16 май е втория кръг във Варна. След него първите два тима се отделят във финален плейоф за титлата, а третият и четвъртият се сборват за бронзовите медали.